FIRMY VE SKUPINĚ:

KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o. KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o. KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. AB Komponenty
Urban Challenge Brno - 2019

Proběhlo: 15. června 2019

v areálu KRÁLOVOPOLSKÁ , a.s.

Brno zažilo Urban Challenge. Na souboj s městskou výzvou rozcvičila účastníky Zuzana Hejnová.

Brno, 15. června 2019 – Pět kilometrů a třicet pět originálních překážek v prostředí továrny Královopolská v Brně, to byl závod pro téměř dva tisíce účastníků, kteří se v sobotu zúčastnili unikátního běhu s názvem Urban Challenge

„Sešel se tady rekordní počet lidí, kteří vytvořili naprosto úžasnou atmosféru,“ pochvaloval si jeden z organizátorů Ivan Šlehobr. Seznam startujících čítal celkem 1829 jmen, což řadí Urban Challenge mezi nejvýznamnější sportovní akce v Brně.

O hvězdný lesk celé akce se postarala žena, která je v překonávání překážek dokonce nejlepší na světě – dvojnásobná šampionka a členka Starlife týmu Zuzana Hejnová. Ta vedla rozcvičení před závodem pro všechny účastníky.

Závodníci na své pětikilometrové trase absolvovali celkem třicet pět překážek, pečlivě vybraných a připravených tak, aby společně s atmosférou industriálního prostředí továrny Královopolská navodily jedinečnou atmosféru. Běžci se proháněli nejen po střechách aut či nákladních vagonech, ale také museli zdolat obří kondenzátor, mostní konstrukce a další překážky, které jsou jedinečné v tomto prostředí.

Královopolská tým skončil na super 7. místě z celkového počtu 86 týmů!

Výsledky URBAN CHALLENGE 2019 naleznete zde.

 

Fotogalerie Urban Challenge 2019

O Urban challenge

Urban challenge je pětikilometrový běžecký závod, který prověří tvoji fyzickou i psychickou připravenost v podobě překážek situovaných převážně z prostředí ulice. Plazit v blátě tě nenecháme, ale počítej, že každý sval ve tvém těle dostane zabrat. Některé překážky odtajníme na webu, ale část si necháme až na samotný závod. Přeci vám to neuděláme jednoduché. Po celou dobu vám budeme měřit čas. Vítěz se stane „králem URBAN CHALLENGE“. Ale vítězem se stane především každý, kdo překoná sám sebe! Závodu se mohou zúčastnit i děti od 6 let, pro které jsou připraveny trasy v délce 900 až 1 800 m. Na absolutní vítěze čeká trofej Urban Challenge, hodnotné ceny a drobné dárky. Ceny budou postupně zveřejňovány na webu urban challenge. Po závodě budou vyhlášeni jak absolutní dospělí vítězové, tak vítězové dětských kategorií.

Více informací zde!

4. ročník

registruj se zde: www.urbanchallenge.cz

Urban Challenge 2018

Fotogalerie 2018