FIRMY VE SKUPINĚ:

KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o. KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o. KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. AB Komponenty
Nástrojárna Brno - Královopolská Brno

Detailní informace

Nástrojárna disponuje vlastním konstrukčním, technologickým a nákupním oddělením. Jsme schopni rychle a pružně reagovat na požadavky zákazníků a realizovat individuální řešení.

Výrobní program nástrojárny KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

  • formy na lisování plastů,
  • formy na lití neželezných kovů,
  • formy na epoxidy,
  • kovací zápustky, kokily,
  • střižné a ohýbací nástroje,
  • upínací přípravky,
  • nástroje pro tváření za studena.

Dále nástrojárna nabízí možnost CNC obrábění (soustruhy, frézky) pro kusovou a středně sériovou výrobu a konvenční obrábění.

Jsme schopni zpracovat kompletní technickou dokumentaci na výrobu nářadí a forem včetně konstrukčního řešení podle dodaného vzorku.

Přehled strojního vybavení brněnské nástrojárny

CNC soustruhy v nástrojárně:

CNC soustruhy Točný průměr
NC Masturn-50MT 300 mm
NC Masturn-50MT 450 mm

CNC frézování v nástrojárně:

CNC frézování Pojezd podélný X Pojezd podélný Y Pojezd svislý Z
MCV 1000 MAS 1 000 mm 600 mm 600 mm
PICOMAX 80 FEHLMANN 700 mm 300 mm 380 mm

Elektroerozivní obrábění v nástrojárně:

Elektroerozivní obrábění Pojezd podélný X Pojezd podélný Y Pojezd svislý Z Obrobek
Drátová řezačka DWC 110 450 mm 300 mm 250 mm 600 x 250 mm
Hloubička OPTIMA 515 500 mm 350 mm 400 mm 850 x 350 mm
Hloubička EXERON EDM 313 500 mm 350 mm 400 mm 850 x 350 mm

Brusky v nástrojárně:

  • nakulato
  • naplocho
  • na otvory

 

Kde jinde poptat specifické služby, než u firmy s tradicí již od roku 1889, s veškerým výrobním zázemím a zkušenými profesionály v oblasti kovovýroby. Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ je předním dodavatelem zakázkových konstrukcí, jeřábů, nadrozměrných svařenců a aparátů pro průmysl. Máme rozsáhlé výrobní prostory s odpovídajícími výrobními technologiemi a kapacitami. Veškeré procesy výroby probíhají přímo v našem podniku. Dodáváme pro zákazníky tuzemské i pro zahraniční trhy. Pro naši odbornost, výrobní kapacity, rychlost a preciznost jsme vyhledáváni velkými projekčně dodavatelskými společnostmi jako subdodavatel kusových zařízení při dodávkách investičních akcí i menších rekonstrukcí provozovaných jednotek a zařízení. Spolupracujeme s realizátory a provozovateli chemických závodů, elektráren apod.

Další informace

Velmi výhodné podmínky poskytujeme zákazníkům, kteří chtějí navázat dlouhodobou spolupráci a využívat kapacity naší nástrojárny dlouhodobě a pravidelně. Tyto podmínky se snažíme oboustranně nastavit co nejvýhodněji.

Mimo služeb nástrojárny taktéž nabízíme:

Dělení a tváření materiálu - Královopolská Brno

Dělení a tváření materiálu

Možnost tváření a dělení kovových materiálů - veškerý sortiment profilů a plechů dle přání zákazníka. Provádíme i zakružování profilů, specifické ohýbání plechů a nespočet dalších úkonů souvisejících s dělením materiálů.

Zjistit více
Těžké obrábění - Královopolská Brno

Těžké obrábění

Nabízíme v prostředí moderních technologických a řídicích systémů komplexní řešení pro těžké obrábění, která splňují veškeré nároky kladené na progresivní a hospodárnou produkci výrobků. Zakázkové těžké obrábění bez limitů.

Zjistit více
Svařování - Královopolská Brno

Svařování

Při svařování dbáme na kvalitu a pevnost svařovaného spoje podle platných norem. Vyrábíme nestandardní konstrukce, které vám malokdo v ČR svaří tak kvalitně, jako my. Věřte našim dlouholetým zkušenostem. Svařování Brno = Královopolská, a.s.

Zjistit více